Jazyková škola MILLS navázala v roce 2014 kontakt s Evropským centrem jazykových zkoušek. Ve spolupráci s tímto partnerem se od nového šk.r. 2014/15 budeme realizovat jazykové zkoušky Cambridge English a současně i přípravné kurzy k nim. Na našem webu naleznete podrobnější informace ke konkrétním zkouškám i přípravě.

Cambridge English Language Assessment je součástí University of Cambridge


Od roku 1913 vytváří mezinárodní zkoušky z anglického jazyka, které nyní celosvětově koná více než 4 miliony kandidátů ve 130 zemích. Prestižní mezinárodní zkoušky Cambridge English tvoří celosvětový standard jazykové úrovně. Zkoušky Cambridge English, původně nazývané Cambridge ESOL, jsou uznávané jak globálně na všech světových kontinentech, tak v České republice, kde jsou zařazeny do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o standardizovaných jazykových zkouškách.

Zkouškový syndikát Cambridge English Language Assessment má v jednotlivých zemích své zástupce – autorizovaná zkoušková centra, která mají licenci k pořádání a realizaci cambridgeských zkoušek na půdě škol. Evropské centrum jazykových zkoušek je akreditovaným poskytovatelem výše uvedených jazykových zkoušek Cambridge English (licenční číslo CZE 1461). Evropské centrum jazykových zkoušek nabízí partnerským školám nejen realizaci samotných zkoušek, ale také celý balíček služeb – vzdělávací semináře a workshopy pro učitele partnerských škol zdarma, implementaci přípravných kurzů pro žáky a studenty, předtestování ke zkouškám zdarma a dodávky oficiálních přípravných materiálů za výhodné ceny.

Zkoušky jsou vytvářeny specializovaným výzkumným oddělením Cambridge English Language Assessment slavné Univerzity v Cambridge. Vůbec první zkouška proběhla již v roce 1913, zkoušky Cambridge English se tedy mohou pochlubit více než stoletou tradicí. Jedná se tak nejen o nejrozšířenější mezinárodní zkoušky na světě, ale zároveň i o nejstarší jazykový zkouškový systém. Naše zkoušky rovněž uznávají odborné skupiny, imigrační orgány a jiné vládní agentury.

Autorizovaným partnerem Evropského centra jazykových zkoušek pro Střední Čechy je Petra Schneidrová, ceskybrod@elec.eu, +420 777 050 345 – smluvní spolupracovnice naší jazykové školy MILLS. Koordinuje, organizačně i odborně garantuje konání Cambridge English zkoušek na škole MILLS, dále zajišťuje schůzky s řediteli škol a učiteli angličtiny, prezentace pro studenty, přípravné kurzy, výukové materiály a další agendu, spojenou s Cambridge English.

V oblasti profesionální angličtiny jsou tvořeny zkoušky z právnické, finanční či obchodní angličtiny. Cambridge English nabízí zkoušky pro žáky ve věku 7 – 15 let, studenty středních škol, gymnázií, vysokých škol i univerzit.